O firmie

Gratisownia.pl jest miejscem gdzie spełniają się marzenia o niezwykłych gadżetach reklamowych. Wiarygodność i przejrzystość zasad są dla nas podstawowymi wyznacznikami polityki biznesowej. Dbamy o to, by każdy klient był zadowolony, a jego zamówienie gadzetów z nadrukiem zrealizowane najlepiej jak to możliwe. Jest to możliwe dzięki ludziom, których łączy pasja. Mimo rożnych specjalizacji i obowiązków to jest właśnie wspólny mianownik zespołu Gratisownia.pl. Ta pasja jest widoczna na każdym etapie procesu obsługi klienta, od przyjęcia samego zamówienia gadżetów z logo, najczęściej niestandardowego i niepowtarzalnego, aż po jego wysyłkę i dostarczenie. Zamiłowanie do swojej pracy to nie tylko umowy i transakcje, to także dbałość, by każdy, nawet najmniejszy detal nadruku był idealny. Wielkość zamówienia nie ma tu najmniejszego znaczenia dokładnie z tego samego powodu.

Z pasją tworzymy nasze oprogramowanie, sądzimy bowiem, ze nasza firma jest tak niepowtarzalna i unikatowa jak nasi klienci.

 

Do perfekcji opanowaliśmy sitodruk, termotransfer, grawer laserowy czy tampodruk. Stosujemy je zamiennie, tak by najlepiej odpowiadały materiałom i powierzchnią na które trafią. Nieustannie pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami nie tylko podczas realizacji zamówienia, ale i po. Dzięki newsletterom możemy na bieżąco informować o nowościach w ofercie – a te na rynku gadżetów reklamowych są rzeczą tak oczywista jak cykl dnia i nocy.

 

W naszej ofercie gadżetów z logo odnajdziecie Państwo szeroki wachlarz możliwości wyróżnienia Państwa firmy na rynku. Oferujemy artykuły piśmiennicze,odzież reklamową, gadżety elektroniczne, breloki czy gadżety kosmetyczne.

 

Nasze zaangażowanie i podejście do wykonywanych zadań doceniło wielu klientów i organizacji. Szczególnie cieszymy się z udziału w programie Trust – Solidni w Biznesie, który skupia europejskie firmy z branży reklamowej wykazujące dbałość o dobro klienta i odpowiedzialność w biznesie. Oprócz tego, jesteśmy członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszającej dystrybutorów, dostawców i producentów artykułów reklamowych w Polsce i Europie. Aby dać gwarancję rzetelności wszystkim naszym klienta przystąpiliśmy do programu Terminowa Fima.

 

Nie obce nam są również sprawy lokalne i rozwój społeczności. Wspieramy inicjatywy charytatywne i kulturalne nie tylko w naszej bezpośredniej okolicy. Dzieje się to między innymi za pośrednictwom stowarzyszenia Siepomaga.pl – Pomocna Firma, do czego zachęcamy wszystkich, inwestujemy bowiem w nasza wspólną przyszłość. Mówiąc o sprawach społeczności, nie sposób nie mówić o idei Wspomagaj.pl. Zachęcamy do zapoznania się z tym projektem i włączenia się do tej szczytnej akcji charatytawnej.

 

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie:

     

 

 

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj tego powiadomienia