Jak kupować

Jak wygląda proces realizacji zamówienia gadżetów reklamowych?

 

 

  ZAPYTANIE O PRODUKT- Jedyne co należy zrobić, chcąc zrealizować zamówienie to wysłanie do nas zapytania. Jest to jedyny krok, który leży po stronie klienta. Pozostałą częścią procesu zajmujemy się już my – minimum formalności i maksimum wydajności. Wiemy jak cenny jest czas naszych klientów i robimy wszystko, by tego czasu nie tracić na rzeczy błahe.
 

Zapytanie to jedyna czynność, jaką wykonują nasi klienci, resztę robimy my.

  SZYBKA WYCENA - Zanim ktokolwiek i cokolwiek kupi prezentujemy pełną ofertę. Bez ukrytych kosztów i niespodzianek. Aby podjąć słuszną decyzje o zakupie klient musi wiedzieć za co, ile i kiedy zapłaci. W wycenie zawsze uwzględniamy koszty samego gadżetu, koszty nadruku i spedycji (jeśli mają miejsce). Prosto i bez niespodzianek – jedyne co Cię zaskoczy to szybkość, z jaką działamy!
   
  WIZUALIZACJA PRODUKTÓW- Dobra wizualizacja jest podstawą udanego zakupu. Aby dobrze dobrać gadżety reklamowe do założeń kampanii, trzeba być pewnym czy wyglądają dobrze. Wizualizację gadżetów reklamowych przygotowujemy jeszcze przed zamówieniem – zatem nie płacisz za nią nic. Dla nas to element ofertowania i pomocy w wyborze z ogromem puli możliwych gadżetów reklamowych.
   
  FINALIZACJA ZAMÓWIENIA - Kiedy już nasi klienci wspólnie z nami wybrali idealne gadżety reklamowe oraz wiedza jak będą wyglądały po personalizacji i naniesieniu grafik, możemy przystąpić do finalizacji zamówienia. Na tym etapie dopinamy zagadnienia czysto biznesowe i określamy optymalne terminy realizacji czy sposobu dostawy.
   
  ZNAKOWANIE PRODUKTÓW - To ostatni etap produkcji, za razem najtrudniejszy i wymagający największego doświadczenia. Dzięki temu, że posiadamy własne zaplecze produkcyjne, dysponujemy wysokiej klasy specjalistami, tysiącami zrealizowanych zleceń żadne zadanie nas nie zaskoczy. Drukujemy wg skali Pantone, jednak jeśli jakiś kolor nie istnieje, stworzymy go dla Ciebie.
   
  WYSYŁKA TOWARU DO TWOJEJ FIRMY - Na końcu drogi czeka już tylko wysyłka gotowego zamówienia. Nasze gadżety reklamowe wysyłamy sprawdzonymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi. Każda paczka podlega dokładnej weryfikacji zabezpieczeń i jest ubezpieczona. To, że gadżety reklamowe naszej produkcji nie są już w naszym magazynie, nie oznacza, że nie bierzemy za nie odpowiedzialności.

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj tego powiadomienia