Czas trwania

Ile trwa znakowanie wyrobu? Jak zaplanować harmonogram dostaw gadżetów reklamowych? Tutaj znajduje się odpowiedź na te pytania.

 

 

  24H - Dla gadżetów reklamowych bez nadruków okres realizacji zamówienia oscyluje w granicach 24 godzin. Czas ten może ulec zmianie, zależnie od godziny potwierdzenia zamówienia. W wypadku zamówień dokonywanych w godzinach popołudniowych dostawa na ogół przesuwa się o jeden dzień roboczy.
     
  48H - Naszą siłą jest własny magazyny i system logistyczny. Jako nieliczni jesteśmy na bieżąco w posiadaniu większości materiałów i gadżetów. Dlatego możemy przystąpić do realizacji niezwłocznie, bez oczekiwania na dostawy. Co to daje? Cały proces realizacji zamówienia skróciliśmy do minimum.
     
  3-7 dni - W wypadku gadżetów reklamowych dostępnych jedynie w magazynach zewnętrznych czas produkcji oscyluje w granicach 3 do 7 dni od potwierdzenia projektu. Dostępność konkretnego modelu (zwłaszcza ilości) warto sprawdzić na etapie kosztorysowania. Może się bowiem okazać, zwłaszcza w przypadku dużych zamówień, że okres oczekiwania może być dłuższy.
     

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj tego powiadomienia