Gadżety z nadrukiem

W swojej historii w Gratisownia.pl przygotowywaliśmy niezliczone gadżety standardowe jak pendrive'y, smycze, torby, długopisy czy kubki oraz nieco bardziej abstrakcyjne. Do najciekawszych z pewnością należą telewizory, lapotopy czy akwaria, wszystkie oznakowane logo firmy.


źródło: parasol automatyczny z dwustronnym poszyciem

Nasi klienci szukają gadżetów reklamowych, które na długo zapadną w pamięć użytkowników i nie trafią do szuflady. Cieszymy się z tego, że nasze wyroby podstawowe, jak i te projektowanie i produkowane na specjalne życzenie zaliczają się do takiej właśnie grupy. Wiemy również że nasz wysiłek włozony w szkolenie i doradzanie klientom jaki typ gadżetu z nadrukiem wybrać owocuje wzrostem zaufania i zadowolenia z przeprowadzonych realizacji. 


źródło: pendrive w kształcie domu

Naszą specjalnością są gadżety z nadrukiem wykonywane na własnych maszynach do znakowania. Stawia nas to w pierwszym rzędzie producentów i ułatwia cały proces logistyczny realizacji zamówienia, a także znacząco obniża czas trwania produkcji, a tym samym obniża jej koszty.

 

Poniżej znajdziecie Państwo kilka przykładowych gadżetów z nadrukiem, które opuściły nasz Dział znakowania. 

 

 

 

Aby zobaczyć więcej zachęcamy do zapoznania się ze stroną Znakowanie, gdzie wyczerpująco opisujemy każdą z technik dokumentując każdą z nich fotogramiamy zakończonych realizacji. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj tego powiadomienia