Gadżety reklamowe

Jak wybierać gadżety reklamowe?

 

Przez naszych klientów najchętniej wybieranymi produktami są parasole reklamowe, czy długopisy z nadrukiem, niezmiennie popularnością od lat cieszą się breloki i  notesy oraz torby reklamowe. W ostatnim czasie coraz częściej nasi klienci na gadżet reklamowy wybierają produkty ekologiczne. Jest to trend już na stałe wpisany w branże reklamową. Dzięki temu gadżety reklamowe są nie tylko praktyczne, ale i ekologiczne. 


źródło: parasol automatyczny z dwustronnym poszyciem

 

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych handlowców, którzy dzieki wielu latom spędzonym w branży doskonale wiedzą, który gadżet reklamowy najlepiej nada się do Państwa kampani, na event, imprezę firmową lub spotkanie z kontrahentem. Wielokrotnie klienci dzięki naszym namowom decydują się zmianę pierwotnego wyboru, a po czasie dowiadujemy się, że zaproponowany przez nas gadżet reklamowy został świetnie odebrany przez obdarowanego. Takiego efektu naszej pracy życzymy sobie i Państwu. 

źródło: długopis i pióro w tubie


Dodatkowym ułatwieniem może być nasza wzorcownia, w której zgromadziliśmy kilka tysięcy modeli pokazowych gadżetów reklamowych z nadrukiem. Podczas spotkania można wszystkiego dotknąć i przekonać się o jakości samego produktu i technice jaką został oznakowany. 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta gadżetów reklamowych. 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.
Nie pokazuj tego powiadomienia